Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официален форум на Sacred в България
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Single player information

Go down 
АвторСъобщение
none




Брой мнения : 1
Registration date : 18.02.2008

Single player information Empty
ПисанеЗаглавие: Single player information   Single player information Icon_minitimeПон Фев 18, 2008 6:29 am

Здравейте сакред любители sunny Мен също ми харесва да играя тази игра.Наскоро си я инсталирах отново да поиграя,но възникнаха няколко въпроса,отговори на които да намеря по мрежата Smile.
Мммм преди съм играл превъртал съм я краят и не ме заинтригува много много,но сега реших да играя в друга насока.Гледал съм в официалния сайт как има герой над 100 даже 250 левели,моя беше 74.Та мога ли на сингъл да стигна толкова голямо ниво на героя си?Ако мога какде се качва толкова exp.Друго незная как се вграждат елементи в оръжията,виждал съм пръстени може и едни други,а освен тях какво друго може и как става чалъмът?Друго какво ме интересуваше относно специалитетите и магиите но там ще се обърна при специалните категории предвидени за геройте Smile Сега и на това да разбера нещо пак добре,Благодаря че сте осигурили место за обменяне на инфо като този форум .. доскоро хубавци Wink
Върнете се в началото Go down
 
Single player information
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Sacred Дискусий : Classic, Plus, Gold, Underworld :: Singleplayer Дискусий-
Идете на: