Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официален форум на Sacred в България
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Проблеми със Quest-овете

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
|B|R|A|Z|O|
Admin
Admin
|B|R|A|Z|O|


Брой мнения : 21
Registration date : 05.10.2007

Проблеми със Quest-овете Empty
ПисанеЗаглавие: Проблеми със Quest-овете   Проблеми със Quest-овете Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 4:49 am

Ако имате проблеми с quest-овете пишете ги тук или направете нова тема Smile
Върнете се в началото Go down
https://sacred.bulgarianforum.net
Horozov




Брой мнения : 2
Registration date : 13.11.2007

Проблеми със Quest-овете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми със Quest-овете   Проблеми със Quest-овете Icon_minitimeВто Ное 13, 2007 11:29 pm

Съжалявам,4е пак те притеснявам,но имам малък проблем с минаването на един quest!Значи ствва въпрос за questa,в който трябва да се съберат 4 елемента...земен,въздушен,огнен и воден!Аз успиах да се справя с взимането на първите 2 и сега съм под земята до един уред с една ръ4ка,която ми дава 4е мога да е драпна,но съ6тевременно не мога...а и също така не мога да намеря пътя до 3-я елемент.Моля за помощ и се надявам да ми помогнетне!
Върнете се в началото Go down
Viperos

Viperos


Брой мнения : 4
Age : 30
Registration date : 12.01.2008

Проблеми със Quest-овете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми със Quest-овете   Проблеми със Quest-овете Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 11:58 am

объркал си пътя няма бъг просто подземията на Зураг Нар са много оплетени а ръчката е за 4тия елемент
Върнете се в началото Go down
killer4o




Брой мнения : 2
Registration date : 23.01.2008

Проблеми със Quest-овете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми със Quest-овете   Проблеми със Quest-овете Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 1:59 am

Iskam da vi pitam ne6to.Subrah purvite 3 elementa i sega mi ostava posledniq.Oba4e za da go vzema trebva da mina prez edna vrata koqto e zaklu4ena.Kude trqbva da otida za da vzema klu4a.PLS mi otgovorete.Predvaritelno vi blagodarq. Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
amw




Брой мнения : 1
Registration date : 12.07.2009

Проблеми със Quest-овете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми със Quest-овете   Проблеми със Quest-овете Icon_minitimeНед Юли 12, 2009 4:45 am

Здравейте,
Аз също имам проблем с този куест.
Проблема е, че трябва да отида в града с магьосниците (Мидсдейл кесъл) и да говоря с жената в двореца. Куеста се казва The elements of Ancardia.
Та проблема е, че жената е застанала в ъгъла в дясно при стълбите и не мога да говоря с нея... дори не я виждам.
Качвах всякакви видове пачове но все същото.
Някой да има идея как да разреша този проблем.
Благодаря, поздрави.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблеми със Quest-овете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми със Quest-овете   Проблеми със Quest-овете Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Проблеми със Quest-овете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Проблеми :: SP проблеми-
Идете на: